Privātuma politika

Konfidencialitātes politikā ir aprakstīts, kā mūsu vietne vāc un apstrādā informāciju.
Lietotājam reģistrējoties velopiekabe.eu lapā un izmantojot velopiekabe.eu lapu, tu ļauj mums izmantot informāciju, ko paredzēts izmantot zemāk norādītajiem mērķiem.
velopiekabe.eu ciena savu klientu konfidencialitāti un īpašu vērību piešķir viņu personas datu apstrādei. Mēs apņemamies nepārdot, nesniegt un citos veidos nenodot tavus personīgos datus un finanšu informāciju trešajām personām, izņemot gadījumus, kad tas ir nepieciešams tava pasūtījuma izpildei (pārsūtīšana, drošības pārbaude), kad tu pats esi devis tam piekrišanu un kad to likumīgā kārtā pieprasa Latvijas Republikas un Eiropas Savienības tiesībsargājošās iestādes.

Personīgās informācijas izmantošana

Šīs vietnes izmantošanai tev ir nepieciešams reģistrēties, norādot savus kontaktus, kurus velopiekabe.eu turpmāk izmantos sekojošiem mērķiem:
- Tava pasūtījuma izpildei:
(1) atsūtot tev informāciju par tava pasūtījuma statusu;
(2) pa tiešo (nevācot datus) nododot tevis norādīto finanšu informāciju bankām un apmaksas platformām samaksas veikšanai, ar mērķi izpildīt tavu pasūtījumu;
(3) nododot informāciju par tavu dzīvesvietu kurjeru dienestam pasūtījuma piegādes nodrošināšanai;
(4) pārdodamo preču tehniskā dienesta darbības nodrošināšanai un konsultēšanai.

- Mārketinga mērķiem:
(1) nosūtot uz tavu norādīto e-pastu ekskluzīvus piedāvājumus, atlaižu kodus, kā arī informāciju par izpārdošanām, akcijām, konkursiem u.c.;
(2) nosūtot uz tavu norādīto e-pastu jautājumus par to, kā velopiekabe.eu varētu uzlabot savu servisu;
(3) analizējot tavus pircēja paradumus, lai piedāvātu tev labākos piemērotos produktus.

Datu un finanšu transakciju aizsardzība velopiekabe.eu

Šajā mājas lapā ir ieviestas fiziskās, elektroniskās un administratīvās procedūras tavu datu un finanšu transakciju aizsardzībai. Piekļuve tavai personīgajai informācijai ir ierobežota – tai var piekļūt tikai mūsu darbinieki, kuriem nepieciešama informācija noteiktu uzdevumu veikšanai, kas saistīti ar tavu pasūtījumu.

velopiekabe.eu nevāc un neglabā informāciju un datus par tavu kredītkarti vai citiem finanšu datiem, mēs tevi automātiski pāradresējam uz finanšu iestādi vai internetbanku pasūtījuma apmaksas veikšanai. 

Mēs cienām tavu konfidencialitāti.
Tu vari jebkurā brīdī dzēst savu reģistrēto kontu mūsu mājas lapā un/vai atteikties no mūsu izsūtnēm sazinoties ar mums.

Pieprasījumu par konta dzēšanu vari nosūtīt uz e-pastu: info@velopiekabe.eu

- Jaunumu e-pastā, ko saņemsi no velopiekabe.eu ir iekļauta opcija atteikties no jaunumu saņemšanas. Ja esi saņēmis nevēlamu vēstuli, spamu, nosūtītu caur mūsu sistēmu, nekavējoties nosūti šādas vēstules kopiju ar saviem komentāriem uz info@velopiekabe.eu . Mēs to noteikti pārbaudīsim!

Sīkdatnes
Sīkdatnes faili jeb "cookies" ir pavisam mazs informācijas elements, kurš ļauj mūsu mājas lapai glabāt informāciju par pircēju paradumiem. Sīkdatnes ir nepieciešamas, lai nodrošinātu nepārtrauktu un efektīvu mūsu lapas darbību. Piemēram, lai tev tehniski būtu iespēja veikt pirkumus mūsu lapā un izveidot savu kontu. Turklāt, sīkdatnes tiek izmantotas noteikta satura jomu pielāgošanai tavām vajadzībām, kas atvieglo un paātrina darbības ar mūsu lapu – izpēti, pasūtījumu veikšanu.

Mūsu lapā sīkdatnes tiek izmantotas sekojošiem mērķiem:
- radīt iespēju salikt preces vienā grozā un uzreiz veikt norēķinu;
- paaugstināt lapas izmantošanas efektivitāti, tostarp ietaupot tavu laiku, kuru tu tērē vajadzīgās preces meklēšanai;
- analizēt lapas datus ar Google Analytics palīdzību.
Tu vari jebkurā brīdī ierobežot vai izdzēst sīkdatnes, taču jāņem vērā, ka dažu sīkdatņu atcelšana var liegt izmantot citus mūsu lapas pakalpojumus.

Latvijas interneta veikali Salidzini.lv logotips Ceno.lv