Velopiekabju, tūrisma somu un ceļojuma spilvenu noma

Izvēloties nomāt velo piekabi, tūrisma somu vai ceļojuma spilvenu, jāņem vērā, ka minimālais nomas laiks ir no 1 - 4 diennaktīm. Pirms velopiekabes, somas vai ceļojumu spilvena saņemšanas ir jāparaksta līgums, jāsamaksā nomas nauda, kā arī jāiemaksā drošības nauda 25 - 50 EUR apmērā. Visi maksājumi ir veicami ar pārskaitījumu uz iznomātāja bankas kontu. Ja vēlies iegūt piekabi vai somu uz ilgāku laiku, tad tev piemērotākā būs ilgtermiņa noma ar izdevīgāku fiksēto maksu par visu periodu. Sazinies ar mums [email protected], lai vienotos par detaļām!

Kravas velopiekabe 2023. Velopiekabes nomas cena diennaktī: 4 EUR (minimālais velopiekabes nomas laiks ir 1-2 diennaktis).


Vienkāršas uzbūves piekabe, kas piemērota ļoti īsiem izbraucieniem, kas dienā var sastādīt ap 30 km. Aprīkota ar vienkāršu amortizācijas sistēmu, ventilācijas atverēm, iekšējām kabatām. Komplektā līdzi nāk sakabes mehānisms, velo kronšteins, drošības karodziņš un priekšējais ratu funkcijas ritenis, ko iespējams noņemt. Vidēji smaga piekabe.   

Piekabes svars: 18,00 kg

Vienvietīgā velopiekabe 2022. Velopiekabes nomas cena diennaktī: 5 EUR (minimālais velopiekabes nomas laiks ir 1-2 diennaktis).


Paaugstināta komforta piekabe, kas piemērota ļoti gariem izbraucieniem, kas dienā var sastādīt pat 100 km. Aprīkota ar trīs līmeņu regulējamu amortizācijas sistēmu, vairākām ventilācijas atverēm, trīs līmeņu regulējamu krēsla pozīciju un papildu polsterējumu lielākam komfortam. Komplektā līdzi nāk sakabes mehānisms, velo kronšteins, drošības karodziņš un priekšējais ratu funkcijas ritenis. Vidēji smaga piekabe ar vienkāršu salikšanas mehānismu. Iespējams pārveidot par vienvietīgo piekabi ar sēd pozīciju centrā. Piekabe piemērota arī vecākiem bērniem līdz 7. gadu vecumam.   .  

Piekabes svars: 19,00 kg


Ceļojuma rati go™ (2020+) Phil & Teds. Ceļojumu ratu nomas cena diennaktī: 4 EUR (minimālais ceļojumu ratu nomas laiks ir 5 diennaktis).


Plānojat ceļojumu, bet parastie lietussarga tipa ratiņi jums vienkārši nebūs piemēroti? Ceļojuma rati go™ Phil & Teds ir viegli salokāmi kā "čemodāniņš" un atbilst lielākai daļai lidsabiedrību un sabiedriskā transporta rokas bagāžas izmēru ierobežojumiem. Regulējama muguras daļa ar gandrīz pilnībā taisnu gulēšanas pozīciju un papildus paceļamu kāju balstu.  Regulējama jumta daļa, papildus ventilācijas atvere jumta daļā, noņemama priekšēja barjera, fiksējami priekšējie riteņi. Ratu salikšana ar vienas rokas palīdzību.

Ratu svars: 5,5 kg

Maksimālā kopējā kravnesība: 15 kg

Bērnu tūrisma soma phil&teds Parade."Parade" somas nomas cena diennaktī: 3 EUR (minimālais tūrisma somas nomas laiks ir 4 diennaktis).

Jaunzēlandes zīmols phil&teds piedāvā vienkāršu un ērtu risinājumu – ideāli piemērota aktīvām ģimenēm, kas vēlas doties piedzīvojumos pilsētā un ārpus tās ar kājām.

Somas svars: 2 kg

Bērnu ceļojumu spilvens SANDINI SleepFix® Kids BASIC "SleepFix" spilvena nomas cena diennaktī: 2,5 EUR (minimālais ceļojumu spilvena nomas laiks ir 4 diennaktis).

Ceļojumu spilvena apraksts e-veikalā

SANDINI SleepFix Kids BASIC modelis, ceļojumu spilvens ar maigu atbalsta funkciju novērš neatbalstītas bērna galvas sagāšanos, bērnam guļot kustībā.

Lietošana: no apm. 18 mēneši līdz 12 gadiem
Bērnu ceļojumu spilvens SANDINI SleepFix® Kids BIKE."SleepFix" spilvena nomas cena diennaktī: 2,5 EUR (minimālais ceļojumu spilvena nomas laiks ir 4 diennaktis).


SANDINI SleepFix Kids BIKE modelis ir speciāli radīts ceļojumiem un izbraucieniem ar riteni. Tas ļauj jūsu bērnam mierīgi gulēt visu veidu velosipēdu sēdekļos vai velosipēdu piekabēs

Lietošana: no apm. 18 mēneši līdz 12 gadiem
Kakla balsta spilvens automašīnām SANDINI RelaxFix®"RelaxFix®" spilvena nomas cena diennaktī: 2,5 EUR (minimālais kakla balsta spilvena nomas laiks ir 4 diennaktis)

Ceļojumu spilvena apraksts e-veikalā

Kakla atbalsta spilvens optimāli aizpilda tukšumu starp kaklu un automašīnas galvas balstu un lieliski pielāgojas jūsu kaklam.

Lietošana: To var ātri un viegli piestiprināt pie auto galvas balsta ar jostu un Velcro stiprinājumu sistēmu, un individuāli pielāgot augstumu.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.

Latvijas interneta veikali Salidzini.lv logotips Ceno.lv