Velopiekabju un tūrisma somu noma 

Izvēloties nomāt velo piekabi vai tūrisma somu, jāņem vērā, ka minimālais nomas laiks ir no 2 - 4 diennaktīm. Pirms velopiekabes vai somas saņemšanas ir jāparaksta līgums, jāsamaksā nomas nauda, kā arī jāiemaksā drošības nauda 25 - 50 EUR apmērā. Visi maksājumi ir veicami ar pārskaitījumu uz iznomātāja bankas kontu. 

Ja vēlies iegūt piekabi vai somu uz ilgāku laiku, tad tev piemērotākā būs ilgtermiņa noma ar zemāku fiksēto maksu par visu periodu. Sazinies ar mums [email protected], lai vienotos par detaļām! 

Divvietīgā Burley Encore X velopiekabe ar slēpēm un vilkšanas sakabi 2020

Burley velopiekabju nomas cena diennaktī: 8 EUR (minimālais velopiekabes nomas laiks ir 2 diennaktis). *Nomas piekabe var vizuāli atšķirties no attēlā redzamās.

Aprīkota ar divu līmeņu amortizācijas sistēmu, vairākām ventilācijas atverēm un papildu polsterējumu lielākam komfortam. Komplektā līdzi nāk viegli uzliekami stiprinājumi ar slēpēm, cietas sakabes stiprinājumi ar vidukļa jostu un drošības karodziņš. Vidēji viegla piekabe ar vienkāršu salikšanas mehānismu.

Piekabes svars: 11,2 kg

Divvietīgā Burley Encore X velopiekabe 2020

Burley velopiekabju nomas cena diennaktī: 8 EUR (minimālais velopiekabes nomas laiks ir 2 diennaktis).

Piekabes apraksts e-veikalā

Amerikāņu Burley ražotāja piekabe, kas piemērota vidēji gariem izbraucieniem, kas dienā var sastādīt līdz 60 km. Aprīkota ar divu līmeņu amortizācijas sistēmu, vairākām ventilācijas atverēm un papildu polsterējumu lielākam komfortam. Komplektā līdzi nāk sakabes mehānisms, velo kronšteins, drošības karodziņš un priekšējais ratu funkcijas ritenis. Vidēji viegla piekabe ar vienkāršu salikšanas mehānismu.

Piekabes svars: 11,2 kg


Divvietīgā/Vienvietīgā Qeridoo Kidgoo 2 velopiekabe  2018

Qeridoo velopiekabju nomas cena diennaktī: 6 EUR (minimālais velopiekabes nomas laiks ir 2 diennaktis).

Velopiekabe Kidgoo2


Piekabes apraksts e-veikalā

Vācu Qeridoo ražotāja piekabe, kas piemērota ļoti gariem izbraucieniem, kas dienā var sastādīt pat 100 km. Aprīkota ar trīs līmeņu amortizācijas sistēmu, vairākām ventilācijas atverēm, galvas balstiem un papildu polsterējumu lielākam komfortam. Komplektā līdzi nāk sakabes mehānisms, velo kronšteins, drošības karodziņš un priekšējais ratu funkcijas ritenis. Vidēji smaga piekabe ar vienkāršu salikšanas mehānismu. Iespējams pārveidot par vienvietīgo piekabi ar sēdpozīciju centrā.  

Piekabes svars: 17,9 kg 

* Kā papildus aprīkojums par papildus fiksētu maksu 5 EUR par aksesuāru, ir pieejama pilnā lietus plēve un skriešanas joger ritenis. 


phil&teds bērnu tūrisma soma Parade

"Parade" somas nomas cena diennaktī: 3 EUR (minimālais tūrisma somas nomas laiks ir 4 diennaktis).


Somas apraksts e-veikalā

Jaunzēlandes zīmols phil&teds piedāvā vienkāršu un ērtu risinājumu – ideāli piemērota aktīvām ģimenēm, kas vēlas doties piedzīvojumos pilsētā un ārpus tās ar kājām.

Somas svars: 2 kgPirkumu grozs

Latvijas interneta veikali Salidzini.lv logotips Ceno.lv