Velopiekabju noma 

Izvēloties nomāt velo piekabi, jāņem vērā, ka minimālais velopiekabes nomas laiks ir 2 diennaktis. Pirms velopiekabes saņemšanas ir jāparaksta līgums, jāsamaksā nomas nauda, kā arī jāiemaksā drošības nauda 50 EUR apmērā. Visi maksājumi ir veicami ar pārskaitījumu uz iznomātāja bankas kontu. 

Burley velopiekabju nomas cena diennaktī: 10 EUR 

Qeridoo velopiekabju nomas cena diennaktī: 8 EUR 

Divvietīgā Burley Encore X velopiekabe 2020

Piekabes apraksts e-veikalā

Amerikāņu Burley ražotāja piekabe, kas piemērota vidēji gariem izbraucieniem, kas dienā var sastādīt līdz 60 km. Aprīkota ar divu līmeņu amortizācijas sistēmu, vairākām ventilācijas atverēm un papildu polsterējumu lielākam komfortam. Komplektā līdzi nāk sakabes mehānisms, velo kronšteins, drošības karodziņš un priekšējais ratu funkcijas ritenis. Vidēji viegla piekabe ar vienkāršu salikšanas mehānismu.

Piekabes svars: 11,2 kg


Divvietīgā/Vienvietīgā Qeridoo Kidgoo 2 velopiekabe  2018

Velopiekabe Kidgoo2


Piekabes apraksts e-veikalā

Vācu Qeridoo ražotāja piekabe, kas piemērota ļoti gariem izbraucieniem, kas dienā var sastādīt pat 100 km. Aprīkota ar trīs līmeņu amortizācijas sistēmu, vairākām ventilācijas atverēm, galvas balstiem un papildu polsterējumu lielākam komfortam. Komplektā līdzi nāk sakabes mehānisms, velo kronšteins, drošības karodziņš un priekšējais ratu funkcijas ritenis. Vidēji smaga piekabe ar vienkāršu salikšanas mehānismu. Iespējams pārveidot par vienvietīgo piekabi ar sēdpozīciju centrā.  

Piekabes svars: 17,9 kg 

* Kā papildus aprīkojums par papildus fiksētu maksu 8 EUR, ir pieejama pilnā lietus plēve un skriešanas joger ritenis. Pirkumu grozs

Latvijas interneta veikali Salidzini.lv logotips Ceno.lv