Velopiekabju noma 

Izvēloties nomāt vēlo piekabi, jāņem vērā, ka minimālais velopiekabes nomas laiks ir divas diennaktis. Pirms velopiekabes saņemšanas ir jāparaksta līgums, jāsamaksā nomas nauda, kā arī jāiemaksā drošības nauda 70 EUR apmērā. Visi maksājumi ir veicami ar pārskaitījumu uz iznomātāja bankas kontu. 

Burley velopiekabju nomas cena diennaktī: 15 EUR

Qeridoo velopiekabju nomas cena diennaktī: 10 EUR

Divvietīgā Burley Encore X velopiekabe

Piekabes apraksts e-veikalā

Amerikāņu Burley ražotāja piekabe, kas piemērota vidēji gariem izbraucieniem, kas dienā var sastādīt līdz 60 km. Aprīkota ar divu līmeņu amortizācijas sistēmu, vairākām ventilācijas atverēm un papildus polsterējumu lielākam komfortam. Komplektā līdzi nāk sakabes mehānisms, velo kronšteins, drošības karodziņš un priekšējais ratu funkcijas ritenis. Vidēji viegla piekabe ar vienkāršu salikšanas mehānismu.

Piekabes svars: 11,2 kg


Divvietīgā/Vienvietīgā Qeridoo Kidgoo 2 velopiekabe  

Velopiekabe Kidgoo2


Piekabes apraksts e-veikalā

Vācu Qeridoo ražotāja piekabe, kas piemērota ļoti gariem izbraucieniem, kas dienā var sastādīt pat 100 km. Aprīkota ar trīs līmeņu amortizācijas sistēmu, vairākām ventilācijas atverēm, galvas balstiem un papildus polsterējumu lielākam komfortam. Komplektā līdzi nāk sakabes mehānisms, velo kronšteins, drošības karodziņš un priekšējais ratu funkcijas ritenis. Vidēji smaga piekabe ar vienkāršu salikšanas mehānismu. Iespējams pārveidot par vienvietīgo piekabi ar sēd pozīciju centrā.  

Piekabes svars: 17,9 kg 

* Kā papildus aprīkojums pieejams pilnā lietus plēve un skriešanas joger ritenis. 0

Pirkumu grozs